Sterowniki do kotłów w ofercie sklepu sterownikitech.pl

Sterowniki do kotłów w ofercie sklepu sterownikitech.pl

Piece centralnego ogrzewania stają się coraz bardziej zautomatyzowane, co dla właścicieli budynków oznacza większą wygodę. Istnieją proste sposoby na to, aby sterować procesem wytwarzania ciepła i mieć większą kontrolę nad całym systemem grzewczym. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sterownik do kotła. Jego celem jest automatyczne dobieranie parametrów ogrzewania do konkretnego budynku i potrzeb domowników. Nie da się ukryć, ze nadrzędnym celem instalacji sterownika jest również obniżenie kosztów ogrzewania do niezbędnego minimum. Duży wybór sterowników do kotłów znajdziemy w sklepie internetowym sterownikitech.pl. Oto godne plecenia urządzenia z oferty tego sklepu:

Sterownik do kotła Ekoster 300 firmy DK System
Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń proponowanych przez sterownikitech.pl. Sterownik Ekoster 300 zapewnia mnóstwo przydatnych funkcji. Przede wszystkim pozwala na sterowanie nadmuchem i utrzymywanie w ten sposób ustawionej temperatury kotła. Umożliwia płynny rozruch za sprawą możliwości ustawienia mocy wentylatora. Za pomocą sterownika możemy ustawić między innymi przedmuch kotła, czas jego wygaszania, zatrzymać dmuchawę na czas dokładania opału do kotła oraz sterować pracą pompy obiegowej.

Regulator kotła Master
Regulator Master służy do sterowania pracą kotła retortowego pompą c.o. Jak wszystkie inne sterowniki w ofercie sterownikitech.pl zapewnia wydajniejszą pracę instalacji centralnego ogrzewania. Z jego pomocą możemy z łatwością sterować nadmuchem i pracą podajnika paliwa, zapewnić płynną prace dmuchawy i ustawić jej moc. Co ciekawe, sterownik ten daje możliwość pracy kotła w trybie LATO. Wyposażony jest także w dwa alarmy: alarm zabezpieczający podajnik przed zapłonem oraz alarm wzrostu temperatury.

Sterownik Defro K1
Sterownik Derfo K1 należy do bestsellerów sklepu sterownikitech.pl. Dedykowany jest kotłom z podajnikiem ślimakowym. Jest niezwykle funkcjonalny za sprawą dużego wyświetlacza graficznego, który jest wyposażony w panel dotykowy. Ogromną zaletą tego sterownika są wbudowane czujniki temperatury CO, CWU, temperatury podłogowej, temperatury ślimaka, a nawet temperatury spalin. Pozwala na sprawne sterowanie wentylatorem i podajnikiem ślimakowym oraz pompami.

Sterownik Euroster E12PN
Ten zaawansowana sterownik jest nowością w sklepie sterownikitech.pl. To idealne rozwiązanie dla właścicieli kotłów stałopalnych z podajnikiem ślimakowym. Jego podstawowym zadaniem jest obsługa podajnika ślimakowego, wentylatora oraz pompy CO. Przy jego użyciu bez trudu utrzymamy zadaną temperaturę kotła, sterując nadmuchem i pracą podajnika. Jedną z ciekawszych funkcji urządzenia jest harmonogram tygodniowy pracy kotła. Sterownik daje możliwość podłączenia regulatora pokojowego oraz rejestru sytuacji alarmowych.

Sterownik Euroster 11W
Sterownik Euroster 11W udowadnia, że tego typu urządzenia nie muszą wcale być bardzo drogie, aby zapewnić wszelkie niezbędne funkcje. To jeden z najtańszych regulatorów w ofercie sklepu sterownikitech.pl. Należy do grupy elektronicznych, programowalnych sterownik, które przeznaczone są do nawiewowych kotłów na węgiel oraz miał. Jest w stanie zapewnić optymalną pracę kotła i płynną regulację obrotów dmuchawy. Dzięki zabezpieczeniom termicznym zapobiega przegrzaniu się kotła. Posiada również funkcję, która zabezpiecza całą instalację przed zamarzaniem.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *