Czujniki w ofercie sklepu sterownikitech.pl

Czujniki w ofercie sklepu sterownikitech.pl

Różnego rodzaju czujniki stały się nieodłącznym elementem instalacji montowanych w naszych domach. Mają jedno, podstawowe zadanie – ułatwić nam życie. Trzeba przyznać, że wywiązują się z niego znakomicie. Zapoznajmy się z szeroką ofertą czujników, które znajdziemy w sklepie internetowym sterownikitech.pl.

Czujnik tlenku węgla Fire Angel CO-9D
W sklepie sterownikitech.pl kupimy wiele czujników podnoszących jakość naszego życia, ale ten jeden jest w stanie je uratować. Z pewnością wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo niebezpieczny dla naszego życia jest tlenek węgla, popularnie nazywany czadem. Ten bezwonny i bezbarwny gaz jest w stanie w krótkim czasie doprowadzić do nieodwracalnych zmian w naszym organizmie. Dlatego skuteczne urządzenie wykrywające tlenek węgla jest na wagę złota. Bardzo dokładnie określa stężenie CO. Posiada jeden z największych wyświetlaczy i wbudowaną baterię, która przez bardzo długi czas nie wymaga ładowania.

Czujnik otwarcia drzwi/okna ZigBee
To urządzenie z oferty sterownikitech.pl zasygnalizuje nam każdorazowe otwarcie drzwi lub okna, w którym jest zamontowane. Dzięki niemu możemy zapewnić bezpieczeństwo domowników i mienia. Ale czujnik ten to nie tylko skuteczna ochrona przed intruzami. Przez przypadkowo otwarte drzwi czy okna ucieka przecież mnóstwo ciepła, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Urządzenie pozwala nam sprawdzić przed wyjściem z domu, czy wszystkie drzwi i okna zostawiliśmy zamknięte. Jego główne atuty to czujnik kontaktronowy, dioda LED, która zapala się, gdy urządzenie jest gotowe do pracy oraz możliwość rejestru zdarzeń w specjalnej aplikacji.

Czujnik dymu FireAngel ST 622
Ogień ma ogromną niszczącą moc. Można jednak szybko zareagować, zanim rozprzestrzeni się w całym budynku. W sklepie sterownikitech.pl nie brakuje sterowników dymu, które mają ostrzegać nas przed możliwym pożarem. Jednym z najlepszych jest certyfikowany czujnik dymu FireAngel ST 622, który znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Wbudowana bateria litowa zapewnia długie działanie bez konieczności ładowania i wymiany, co w przypadku tego typu urządzeń jest sprawą kluczową. Koniec działania baterii jest dodatkowo sygnalizowany. Czujnik posiada certyfikat EN 14604.

Czujnik poziomu pelletu ST 67
To jeden z ciekawszych czujników w ofercie sklepu sterownikitech.pl. jego zadaniem jest kontrolowanie poziomu paliw stałych takich, jak pellet, owies czy kukurydza w zasobnikach kotłów. Może być wykorzystany również w różnego rodzaju silosach zbożowych. Czujnik pozwala nie tylko na kontrolę ilości pelletu, ale także na ciągłe uzupełnianie jego braków. Urządzenie wyposażone jest w kabel sieciowy, kabel zasilający, dwa montowane fabrycznie czujniki oraz urządzenie sterujące.

Czujnik metanu Fire Angel NG-9B
Oferta sklepu internetowego sterownikitech.pl jest niezwykle szeroka. Znajdziemy w niej również urządzania oparte na unikalnych technologiach. Należy do nich z pewnością czujnik gazu ziemnego Fire Angel NG 9B, który jak jedyny na świecie jest zasilany na baterie. Są to dwie baterie litowe typu AA. Urządzanie posiada funkcję sygnalizowania słabej baterii oraz zakończenia jej działania. Dzięki czemu jest jeszcze bardziej bezpieczne. Jest w stanie bardzo szybko wykryć niebezpieczeństwo i zaalarmować użytkowników o możliwości wybuchu lub zatrucia metanem. Razem z urządzeniem otrzymujemy pięcioletnią gwarancję

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *